پنجشنبه 28 شهریور 1398

سرپرست فرمانداری رودسر :لزوم مهارت آموزی و اشتغال برای زندانیان باید به جد مورد توجه قرار گیرد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/10/30 09:42 بازدید: 359

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر : دکتر علی وارسته روز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با اشاره بر ضرورت ایجاد ساز و کار مناسب برای مهارت آموزی و اشتغال معتادان و زندانیان آن را مورد تاکید قرار داد و گفت: مبحث مهارت آموزی و اشتغال معتادان باید مورد توجه جدی همه دستگاها قرار گیرد تا با خروج آنان از زندان این دغدغه ها بر طرف شود.

وی با اشاره با اینکه با خروج معتادان از زندان تازه مشکلات آنها شروع و همواره در معرض آسیب های اجتماعی خواهند بود افزود: معتقدم تنها راه برون رفت از این وضعیت این است که مورد حمایت قرار گرفته و برای اشتغال و اعطای تسهیلات آنها فکر اساسی کنیم در غیر این صورت  مجددا در معرض آسیب های اجتماعی قرار خواهند گرفت.

سرپرست فرمانداری رودسر به یکی از مباحث مهم و جدی در مبارزه همه جانبه با مواد مخدر،آگاهی بخشی از مضرات  آن اشاره و اظهار کرد :در این راستا دستگاه های مهمی همچون آموزش و پرورش ، نیروی انتظامی و رسانه ها  رسالت بزرگی بر دوش دارند که باید به آن به طور جد بپردازند.

دکتر وارسته ادامه داد : برغم همه فشارها و آسیب هایی که امروز متوجه نظام جمهوری اسلامی ایران است متاسفانه در حوزه اجتماعی آسیب پذیر هستیم که باید اهتمام بیشتری برای رفع مشکلات داشته باشیم.

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره بر ضرورت توجه بیشتر به کشفیات، ابراز امیدواری کرد بتوانیم شرایطی ایجاد شود تا شاهد کاهش معتادان در جامعه باشیم

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی