شنبه 4 خرداد 1398

سرپرست فرمانداری رودسر : ضرورت نصب دوربین های مدار بسته در مناطق پر خطر روستایی رودسر

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/11 08:18 بازدید: 169

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر؛ علی وارسته بهدانی روز یکشنبه در نشست شورای ترافیک این شهرستان افزود : شرایط ایجاب می کند گام های موثر و سازنده ای برای برون رفت از وضعیت موجود در مناطق روستایی ایجاد شود تا نگرانی ها به حداقل ممکن کاهش یابد

. سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به گردشگر پذیر بودن منطقه و حجم عظیم تردد خودروها و موتور سیکلت ها در مناطق روستایی بر ضرورت نصب دوربین های مدار بسته با هدف جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی تأکید کرد .

وی در ادامه سخنان خود برضرورت شتاب بخشی در روند ساخت پل صیدر محله شهر رودسر تأکید کرد و اظهار کرد : با توجه به حجم تردد خودروها که چندین منطقه را به یکدیگر متصل می سازد شایسته است اقدامات موثرتری برای ساخت این پل صورت گیرد .

وی با بیان اینکه این پروزه تا دوماه دیگر روی خط ترافیک خواهد رفت از شهرداری خواست در مدت زمان مدت تعیین شده پروژه مذکور تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد .

فرماندار رودسر همچنین به وضعیت ایستگاه بازرسی گلوگاه چابکسر اشاره و اضافه کرد : اینکه همچنان این ایستگاه به صورت سنتی اعمال می شود پذیرفتنی نیست و معتقدم باید امکانات و تجهیزات بروز در منطقه مستقر شود .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وقوع بیش از یکصد فقره تصادفات منجر به جرح در سه ماهه نخست امسال در شهرستان افزود : در نتیجه این تصادفات 9 نفر جان خود را از دست دادند .

به گفته وی، 77 درصد آمار تصادفات را عابرین و موتور سیکلت سواران در این شهرستان تشکیل می دهند که این بسیار نگران کننده است .

گالری عکس مرتبط جلسه شورای ترافیک
دولت و ملت همدلی و همزبانی