چهارشنبه 29 اسفند 1397
اهتمام دستگاه ها و به ویژه بانک های عامل در تسهیل و رفع موانع سرمایه گذار ضروری است تا با ایجاد واحدهای تولیدی و اشتغال پایدار شرایط توسعه اقتصادی فراهم شود

سرپرست فرمانداری رودسر : ضرورت رفع مشکلات سرمایه گذار در ایجاد اشتغال پایدار

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/18 15:18 ویرایش : ‎1397/04/19 07:43 بازدید: 134

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ نشست رفع موانع تولید در این شهرستان با هدف بررسی مشکلات موجود بر سر راه تولید و استقبال از سرمایه گذاران برگزار شد .

سرپرست فرمانداری رودسر در این نشست با اعلام آمادگی این شهرستان برای حمایت و جذب سرمایه گذار اظهار کرد : اهتمام همه دستگاهها و به ویژه بانک های عامل در تسهیل و. رفع موانع سرمایه گذار برای ایجاد واحدهای تولیدی و اشتغال پایدار ضروری است .

علی وارسته بهدانی از راه اندازی کلینیک کسب و کار در رودسر خبر داد و افزود : برای حفظ واحدهای تولیدی موجود  و ایجاد طرح های جدید جهت فراهم کردن کسب و کارهای بیشتر باید تلاش کنیم .

وی باتأکید بر لزوم فعال سازی دبیرخانه کارگروه رفع موانع تولید بیان کرد : یکسری مشکلات به شهرک صنعتی برمی گردد لازم است جلسه ای برای حل مشکلات واحدهای تولیدی در انجا برگزار شود .

گفتنی است : جمع آوری مشکلات واحدهای تولیدی ، نشست با سرمایه گذاران و صاحبان واحدهای تولیدی و عاملین بانک ها ، معرفی زمین هایی از سوی منابع طبیعی رودسر به فرمانداری جهت معرفی به سرمایه گذاران برای ایجاد واحدهای تولیدی از مهم ترین مصوبات کارگروه رفع موانع تولید شهرستان رودسر بود .

دولت و ملت همدلی و همزبانی