جمعه 6 اردیبهشت 1398

سرپرست فرمانداری رودسر : خانواده های شهداء حق بزرگی بر گردن نظام دارند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/18 17:26 ویرایش : ‎1397/04/19 07:40 بازدید: 136

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛سرپرست فرمانداری رودسر در نشست با همسران معزز شهداء ضمن تقدیر از حضور همسران شهید در این نشست اظهار کرد : اقتدار ، امنیت ، آرامش جامعه ما مدیون ایثارگری ، فداکاری و از خودگذشتگی شهیدان است .

علی وارسته بهدانی با تأکید برضرورت تداوم راه شهدا افزود : خانواده های شهداء از  عزیزشان دل کندند و مقاومت کردند و راهشان را استمرار بخشیدند حق بزرگی بر گردن اسلام و انقلاب دارند .

وی رویکرد اصلی انقلاب اسلامی را فرهنگی خواند و تصریح کرد : آسیب های اجتماعی و فرهنگی از دغدغه های نظام و دولت است و همه باید برای رفع آن پای کار باشیم و تلاش کنیم .

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به در نظر گرفتن ضوابط و چارچوب در دانشگاه ها و مدارس جهت رفع مشکلات فرهنگی و آسیب های اجتماعی گفت : بزرگترین دانشگاههای دنیا هم دارای مقرراتی هستند و متاسفانه برخی دانشجویان ما فضاهای علمی و فرهنگی را به گونه دیگری ترسیم کرده اند .

وی با اشاره به معضل بیکاری جوانان بیان کرد : نگاه و رویکرد دولت در سال جدید فقرزدایی و ایجاد اشتغال پایدار است که رودسر با حضور سرمایه گذاران توانسته گام های موثری در این راستا بردارد . 

گالری عکس مرتبط دیدار با همسران شهداء
دولت و ملت همدلی و همزبانی