یکشنبه 27 مرداد 1398

دشمن با فشارها و تهدیدها به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/13 11:56 بازدید: 116

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر نشست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور سرپرست فرمانداری ، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان گیلان در دفتر امام جمعه شهرستان رودسر برگزار شد .
علی وارسته بهدانی سرپرست فرمانداری رودسر در این نشست به تهدیدهای دشمن اشاره و اظهار کرد: دشمن نمی‌خواهد ما چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیریم و به هر طریق ممکن برای ناامیدی در جامعه تلاش می‌کند ولی به کوری چشم دشمنان ما چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را با قوت هرچه بیشتر جشن خواهیم گرفت .

وی با بیان این مطلب که دشمن با فشارها و تهدیدهای اقتصادی به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام است افزود: اختلاف نظرهای داخلی مربوط به خودمان است و دشمن نمی تواند از این موضوع سوءاستفاده کند ما می‌توانیم با وحدت، انسجام و یکدلی از این شرایط و وضعیت موجود عبور کنیم و این موضوع خواسته رهبر معظم انقلاب و دولت محترم می باشد .

وارسته انقلاب اسلامی ایران را بزرگترین انقلاب قرن خواند و تصریح کرد: بخش اعظمی از جامعه شامل جوانان و نوجوانان دوران انقلاب را درک نکرده‌اند و ما وظیفه‌ داریم افتخارات انقلاب را به جامعه یادآور و تبیین کنیم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی