پنجشنبه 28 شهریور 1398

کمیسیون دانشجویی شهرستان رودسر برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/15 11:05 بازدید: 124

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ علی وارسته بهدانی در جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان رودسر رفع مطالبات و نیازمندی های صنفی دانشجویان را بسیار مهم دانست و گفت : نیازمندی های صنفی دانشجویان اشکال مختلف دارد که باید به عنوان یک اولویت مهم کاری در اسرع وقت پیگیری و رفع گردد .

وی در ادامه به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود : دشمن به هر طریقی برای ناامید کردن جامعه تلاش می کند و با توجه به اینکه بخش عظیمی از جامعه ما را جوانان و نوجوانانی تشکیل داده اند که دوران انقلاب را درک نکرده‌اند وظیفه ما به عنوان مسئول این است که افتخارات انقلاب را برای جامعه و نسل نو یادآوری و تبیین نمائیم .

وارسته قشر دانشجو را بسیار مهم و تاثیر گذار در جامعه خواند و افزود : دانشجو به عنوان یک عنصر فعال و مطالبه گر در جامعه بشمار می رود و باید با ارتباط دوسویه ، فعال و برگزاری نشست کرسی های آزاداندیشی آنها را به سمت پردازش ایده ها و نظرات سازنده برای ارتقاء جامعه سوق دهیم .

سرپرست فرمانداری رودسر در ادامه به هدایت و حمایت تشکل های دانشجویی اشاره نمود و گفت : باید بستر های لازم برای ایجاد تشکل های قانونی ، رسمی و دارای سابقه را در دانشگاهها فراهم نمائیم تا دانشجویان با سلایق مختلف در آنجا خودشان را نشان دهند .  

گالری عکس مرتبط کمیسیون دانشجویی
دولت و ملت همدلی و همزبانی