یکشنبه 27 مرداد 1398

نشست کمیته منابع آب شهرستان رودسر برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/01/25 14:27 بازدید: 127

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری رودسر گفت: بازسازی و سردهنه سازی رودخانه پلرود در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ رحمان کاظمی در نشست کمیته منابع آب شهرستان رودسر با بیان اینکه عملیات اجرایی بازسازی و سردهنه سازی رودخانه پلرود آغاز شده اظهار داشت: در این راستا سردهنه های روستاهای نوده، قاضی محله، گزافرود و خاناپشتان در حال بازسازی است که با بازسازی این سردهنه ها مشکل آبرسانی 1400 هکتار از اراضی شالیزاری این روستاها مرتفع می شود ضمن اینکه عملیات اجرایی آن تا نیمه نخست اردیبهشت به پایان می رسد.

وی برق رسانی چاه آب کشاورزی روستای حسن سرای بخش مرکزی را از دیگر اقدامات در حال انجام دانشت و افزود: تاکنون 90 درصد عملیات اجرایی این چاه انجام شده و در فصل زراعی جدید به بهره برداری می رسد.

کاظمی دیواره سازی حاشیه روستای رودبارک اشکورات بخش رحیم آباد بطول 100 متر را از دیگر پروژه های در دست اقدام خواند و گفت: این پروژه با نظارت آب شرق دور توسط بخشداری و تعاونی دهیاران بخش رحیم آباد در حال انجام است.

 معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری رودسر همچنین از پیگیری آب شرق دور در خصوص انشعاباب غیر قانونی چشمه سفید آب خبر داد و افزود: هدف از این پیگیری تقویت شبکه آب شهرها و روستاهیی است که از آب سفیدآب بهره مند می شوند.

گالری عکس مرتبط کمیته منابع آب
دولت و ملت همدلی و همزبانی