یکشنبه 27 مرداد 1398

روند توسعه رودسر متوازن و همگون نیست

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/01/27 09:59 بازدید: 134

فرماندار رودسر شرایط این شهرستان را به لحاظ توسعه زیر ساخت ها به نسبت دیگر شهرهای استان متوازن و همگون ندانست و خواستار توجه بیشتر مسئولان استان در این زمینه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر حسین اسمعیل پور روز دوشنبه در نشست کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان که با حضور رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد با تاکید بر ضرورت اهتمام همه جانبه برای دستیابی به توسعه پایدار و خروج از وضعیت موجود شرایط کنونی این شهرستان را به لحاظ روند توسعه راضی کننده ندانست.

وی گفت :انتظار می‌رود مسئولان استان نگاه همه جانبه و بالسویه به تمامی شهرستان های استان بویژه رودسر داشته تا از محرومیت در برخی حوزه ها که جزوخواسته ها و مطالبات مردم است خارج شود.

وی در ادامه با اشاره به تلاش های موثر و سازنده در حوزه مدیریت پسماند در این شهرستان اظهار کرد :برغم کارهای صورت گرفته،  اما متاسفانه وضعیت زباله رودسر بسیار آزار دهنده است و تبعات و التهاب بدی در منطقه ایجاد کرده است که لزوم تدوین شیوه نامه مناسب و همچنین بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی می تواند این شرایط را تغییر دهد.

اسماعیل پور،  تسریع و شتاب بخشی در روند ساخت سد پلرود،  تامین و تجهیز بیمارستان رودسر به دستگاهای سی تی اسکن و رادیولوژی،  عزم و راه جدی برای حل مشکلات روستای سیل زده کاکرود اشکور و ساماندهی بهینه برای تامین آب آشامیدنی در حوزه شهری و روستایی  این شهرستان را مورد تاکید قرار داد.

فرماندار رودسر همچنین از اختصاص 5میلیارد تومان اعتبار برای تملک و آزاد سازی واحدهای تجاری در شهر چابکسر و نیز سرمایه‌گذاری 700میلیون تومانی تاکنون برای ساخت پل صیدر محله شهر رودسر خبر داد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی