یکشنبه 27 مرداد 1398

ضرورت شکل گیری کانون خبرنگاران در رودسر

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/02/13 23:06 ویرایش : ‎1398/02/13 23:07 بازدید: 140

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ فرماندار رودسر روز پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر بر ضرورت تسریع در فرآیند شکل گیری کانون خبرنگاران در این شهرستان تاکید و تحقق آن را از الزامات دانست.
حسین اسماعیل پور افزود :در چنین شرایطی علاوه بر ساماندهی خبرنگاران به فرایند استقرار خبرنگاران در یک مکان مشخص که بتوانند فعالیت خود را بهتر و آزادانه ادامه دهند فراهم خواهد شد.
وی اظهار کرد :در صورت حصول به نتیجه مطلوب امکانات و تجهیزات این کانون از سوی دولت تامین خواهد شد.
وی در ادامه سخنان خود به موضوعات مهم در حوزه فرهنگ اشاره و گفت :معتقدم اگر مبانی فرهنگی مردم را بشناسیم و بازشناسی کنیم بسیاری از مشکلات به راحتی در حوزه فرهنگ قابل حل خواهد بود.
فرماندار رودسر با بیان اینکه فرهنگ نقش بزرگی در توسعه دارد تصریح کرد :معتقدم فرهنگ در همه حوزه ها اگر بتواند مبنای فرهنگ عمومی تلقی شود طبیعتا نتیجه مطلوب از آن حاصل خواهد شد.
اسماعیل پور با اشاره به اینکه به دنبال تقویم فرهنگی هستیم و آن برای ما بسیار حائز اهمیت است گفت: برای انجام 84مناسبت فرهنگی اداره ارشاد برای سال جاری برنامه ریزی های سازنده داشته باشد.این انتظاری است که اداره ارشاد باید با جدیت دنبال کند.
در پایان از زحمات فلاح رنجبر قدرانی و عباس نژاد به عنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر معرفی گردید .

دولت و ملت همدلی و همزبانی