یکشنبه 27 مرداد 1398

تلاش ها برای افزایش روحیه نشاط آفرینی و امید بخشی در جامعه

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/02/22 09:12 بازدید: 127

فرماندار شهرستان رودسر بر ضرورت اهتمام بیشتر همه دستگاها با بهره‌گیری از همه توان، امکانات و ظرفیت ها برای افزایش روحیه نشاط آفرینی و امید بخشی در جامعه در قالب تقویت همت جهادی و انقلابی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ حسین اسماعیل پور روز شنبه در نشست شورای اداری این شهرستان در سالن بصیرت اداره آموزش و پرورش کلاچای با اشاره به فشارهای اقتصادی نظام سلطه علیه ملت ایران راهکار مقابله با آن را همت و تلاش مضاعف عنوان و ابراز امیدواری کرد بتوانیم از این گذار به سلامت عبور کنیم.
وی در ادامه از راه اندازی تشکل با حضور اندیشمندان جوان و دلسوز و از همه صنوف در راستای ضابطه مند سازی فضای مجازی در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: این تشکل می تواند با فعالیت خود نگرانی هایی که امروز در حوزه فضای مجازی که بعضا نگاه مخرب دارند برطرف سازد.
وی با اشاره‌ به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و افزایش شور و شوق برای حضور نامزدها در این عرصه اضافه کرد:آنچه انتظار داریم این است که هر کسی می خواهد وارد میدان شود استقبال می کنیم اما باید رفتار حرفه ای و محترمانه داشته باشد.
نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در این نشست از اختصاص دو میلیارد تومان اعتبار در سال جاری برای تجهیز بخش هتلینگ بیمارستان شهید انصاری رودسر خبر داد.
اسداله عباسی افزود :این اعتبار برای تجهیز و تامین امکانات بیمارستان مذکور در نظر گرفته شده است.
وی همچنین از اختصاص 300میلیون تومان اعتبار در سال جاری در حوزه تامین امکانات ماشین آلات شهرداری های این دو شهرستان خبر داد.
وی با بیان اینکه امروز در شرایط سخت اقتصادی قرار داریم و دشمن در محاسبات خود به این نتیجه رسیده که قدرت تقابل نظامی با ملت ما را ندارد بر ضرورت صرفه جویی در حوزه اقتصاد وانرژی تاکید کرد.
بخشدار کلاچای هم در این نشست روند انجام طرح های توسعه را در این بخش شتابان ذکر و گفت: بی تردید بذ هم افزایی و هم نوایی و بهره‌گیری از امکانات داخلی خوشبختانه طرح های خوبی در این بخش اجرا و این روند استمرار دارد.
مهدی خلقی با اشاره به اینکه در حوزه تامین آب کشاورزی اراضی شالیزاری قدم های موثری در بخش سر دهنه سازی و آب گذاری انهار گرفته افزود:آنچه برای ما کمی نگران کننده است برداشت بی رویه شن و ماسه است و این وضعیت سبب شده تا در انتقال فرایند آب به مزارع شالیزاری با مشکلاتی مواجه شویم.
وی حفاظت از رودخانه ها. امری مهم برشمرد و گفت :متاسفانه فقدان مدیریت در این حوزه از چالش های کنونی است که باید تصمیماتی در این زمینه گرفته شود.
خلقی همچنین با اشاره به وقوع تند باد عصر دیروز جمعه در این بخش از تخریب سقف شیروانی یکی از بلوک های مجتمع مسکن مهر خبر داد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی