یکشنبه 28 مهر 1398

پیشرفت فیزیکی پروژه های در حال اجرای ناشی از حوادث غیرمترقبه در سطح شهرستان رودسر به 15 درصد هم نمی رسد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/04/19 07:53 بازدید: 125

نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان رودسر به ریاست فرماندار و با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ فرماندار رودسر صبح امروز در نشست ستاد مدیریت بحران این شهرستان گفت : روسای ادارات شهرستان رودسر نسبت به جذب اعتبارات تخصیص داده شده از سوی ستاد مدیریت بحران استان ضعیف عمل نمودند .
وی خاطر نشان کرد : پیشرفت فیزیکی پروژه های در حال اجرای ناشی از حوادث غیرمترقبه در سطح شهرستان رودسر به 15 درصد هم نمی رسد که این زیبنده شهرستان نمی باشد .
حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر با توصیه أکید به مدیران دستگاه‌ها به منظور تلاش برای جذب اعتبارات اختصاص‌یافته ، تصریح کرد: همه مدیران شهرستان باید تمام توان خود را به کار گیرند تا اعتبارات تخصیص یافته از سوی ستاد مدیریت بحران استان را جذب نمایند و در این راستا هیچگونه سستی در عملکرد قابل قبول نیست .
وی تصریح کرد : یکی از موانع اصلی اجرا نشدن مصوبات مدیریت بحران در سطح شهرستان عدم تنفیذ اختیار از سوی ادارات کل استان به روسای شهرستانی است که لزوم تجدید نظر در این زمینه ضروری بنظر می رسد .
وی خاطر نشان کرد: مدیران شهرستان در جهت رفع موانع موجود و مشکلات مردم بیش از پیش تلاش کنند .
فرماندار شهرستان رودسر گفت : تمام تلاش مدیران باید کسب رضایت مردم باشد و اگر نقدی هست قطعا مدیران نتوانسته اند وظیفه شان را بدرستی انجام دهند بنابراین موظف به پاسخگویی هستند .

دولت و ملت همدلی و همزبانی