یکشنبه 17 آذر 1398

نشست کارگروه رفع موانع تولید شهرستان رودسر برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/15 09:35 بازدید: 174

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر : نشست کارگروه رفع موانع تولید شهرستان رودسر با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری رودسر برگزار شد .
حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر در این نشست مهمترین دغدغه کارگروه رفع موانع تولید را بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای موثر برای رفع موانع پیش روی تولید کنندگان در شهرستان دانست و گفت : بررسی مشکلات و رفع موانع تولید نقش موثری در توسعه تولید پایدار جامعه ایفا می کند .
وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد : با توجه به سیاست گذاری های صورت گرفته تلاش می کنیم تا با همدلی و تعامل همه دستگاههای اجرایی نسبت به پیگیری و حل مشکلات شهرستان برنامه‌ریزی جامع‌تری داشته باشیم.
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت : با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور تولیدکنندگان با سختی در حوزه تولید و اشتغال فعالیت می‌کنند که همه دستگاههای اجرایی باید اهتمام ویژه ای جهت گره گشایی و رفع موانع تولید با بهره گیری از ظرفیت های موجود در جامعه داشته باشند .
وی افزود: همه باید در سایه همدلی و همراهی جهت حمایت از سرمایه‌گذاری و تقویت تولید داخلی که در شکوفایی اقتصاد کشور تأثیرگذار است همکاری و تلاش کنیم.
اسدالله عباسی پیگیری مشکلات و رفع موانع تولید واحدهای صنعتی را مورد تأکید قرارداد و گفت: نام‌گذاری سال به نام رونق تولید توسط رهبر معظم باید نقشه راه مسؤولین در حمایت از تولید باشد.
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس برنامه‌ریزی مجلس همگام با دولت را حمایت از تولید و اشتغال روستایی دانست و بیان کرد: بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی با حمایت مضاعف از تولیدکنندگان شرایط را برای تولید راحت‌تر کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان نیز در این نشست با بیان اینکه مصوبات کارگروه رفع موانع تولید دارای اهمیت و لازم‌الاجرا است، اظهار کرد: همه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند تا مصوبات این کارگروه را اجرایی کرده و اگر موانعی وجود دارد اعلام کنند.
وی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گیلان را از کارگروه‌های اثرگذار در حوزه تولید خواند و افزود: دبیرخانه این کارگروه موظف است تا مصوبات این جلسه را که با حضور 9 واحد تولیدی و صنعتی برای بررسی مشکلات و رفع موانع تولید آن‌ها برگزار شد پس از پیگیری، گزارش کند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی