پنجشنبه 28 شهریور 1398
همه مدیران در راستای مسئولیت خود پاسخگو باشند

نشست شورای اداری شهرستان رودسر برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/17 08:21 بازدید: 58

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر عصر روز شنبه در نشست شورای اداری این شهرستان با تاکید بر این مطلب که همه مدیران در راستای مسئولیت خود پاسخگو باشند افزود: در چنین شرایطی است که مردم می توانند به مدیران خود اعتماد کنند و آنچه که برای ما بیش از هرچیز حائز اهمیت بوده رضایتمندی مردم است .
نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر با اشاره به اینکه نباید مدیران در قبال مسئولیتی که دارند شرایط را برای مردم سخت کنند اظهار کرد: دستگاه ها شرایط و موقعیت مردم را به خوبی درک کنند و هر گونه آزار و اذیت کردن مردم در فرآیند اداری قابل پذیرش نیست.
وی در ادامه سخنان خود بر لزوم رعایت حقوق شهروندی و درک متقابل تاکید کرد و گفت: مردم و مسئولان در قبال یکدیگر وظایفی دارند که باید به آن عمل کنند.
فرماندار شهرستان رودسر به موضوع مدیریت بحران و نگاه مسئولانه همه مدیران در این زمینه اشاره و تصریح کرد: همه مدیران حتی مدیرانی که در حوزه مدیریت بحران نیستند در قبال بحران نقش‌آفرینی داشته باشند.
وی در خاتمه سخنان خود از مدیران خواست با خبرنگاران و کانون رسانه شهرستان در تعامل بوده و اطلاع رسانی را از این طریق دنبال کنند.
حجت اسلام والمسلمین تقی روحانی امام‌جمعه شهرستان رودسر نیز در این نشست از برگزاری یادواره شهدای روحانی شرق گیلان در رودسر خبر داد و اظهار کرد: این یادواره در روز شنبه30 شهریورماه جاری با سخنرانی نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان برگزار می‌شود.
وی بر لزوم اطلاع‌رسانی گسترده و حضور پرشور مردم و مسؤولین در یادواره شهدای روحانی شرق گیلان تأکید کرد و افزود: شهدا مظهر مقاومت، ایستادگی و از خود گذشتگی هستند و برگزاری یادواره‌های شهدا با حضور گسترده مردم در دل دشمنان رعب و وحشت بزرگی ایجاد می‌کند.
امام جمعه شهرستان رودسر خاطر نشان کرد : دشمنان انقلاب همواره می‌کوشند تا با ایجاد تفرقه در اتحاد ملت ما خدشه وارد کنند و نقش پررنگ و سازنده روحانیت را در عرصه‌های مختلف انقلاب تضعیف کنند.
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست نقد عملکرد مسؤولین در حوزه‌های مختلف را امری بدیهی دانست و گفت : در حوزه راه‌ سازی رضایت لازم از عملکرد این دستگاه در شهرستان رودسر وجود ندارد.
اسدالله عباسی بر لزوم توجه به اجرای پروژه‌های عمرانی در رودسر به‌ویژه پروژه‌های بااعتبار ملی تأکید کرد و گفت: برخی پروژه‌های عمرانی که اعتبارات آن‌ها از منابع ملی تأمین‌شده اقدامات لازم صورت نگرفته و بر نحوه روند اجرای این پروژه‌ها انتقاد دارم.
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بر شتاب بخشی روند اجرای پروژه‌های شهرستان رودسر تأکید کرد و افزود: کار اجرای پل غیره هم سطح کلاچای مجدداً شروع شده و انتظار داریم تا پایان سال جاری این پروژه به اتمام برسد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی