یکشنبه 28 مهر 1398

فرماندار شهرستان رودسر موانع اعطای تسهیلات به متقاضیان توسط بانک ها برداشته شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/09 09:20 بازدید: 75

نشست کارگروه اشتغال شهرستان رودسر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ حسین اسمعیل پور عصر امروز در نشست کارگروه اشتغال این شهرستان با بیان این مطلب که موانع اعطای تسهیلات به متقاضیان توسط بانک ها برداشته شود گفت : بانک های عامل در تسهیل فرآیند ارائه تسهیلات و رفع موانع تولیدکنندگان برای ایجاد واحدهای تولیدی و اشتغال پایدار در سطح شهرستان اهتمام ویژه داشته باشند و شرایط را برای تولید راحت تر کنند .
نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر تصریح کرد :دستگاههای اجرایی با همکاری بانکهای عامل تمام همت و تلاش خود را برای جذب حداکثری تسهیلات اشتغالزایی بکار گیرند .
اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر در ادامه به حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاری در حوزه طرح های بوم گردی در شهرستان اشاره کرد و گفت : بخش خصوصی بدون دریافت تسهیلات از بانک ها توانسته است بیش از 60 درصد طرح های بوم گردی استان را در شهرستان اجرا نماید که در این خصوص می طلبد سازمانهای ذیربط و بانک های عامل تلاش و جدیت بیشتری را داشته باشند .
وی در خاتمه بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق و شفاف بانک های عامل به مردم تاکید کرد و گفت : بانک های عامل عملکرد سالانه خود را به اطلاع مردم برسانند و بی تردید این اطلاع رسانی می تواند سطح اعتماد عمومی مردم را نسبت به عملکرد بانک های عامل را ارتقاء بخشد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی