یکشنبه 28 مهر 1398
حفظ امنیت و ثبات بازار و تعامل با سازمانها و نهادها در راستای تحقق اهداف نظام از سیاست های مالی است که فرمانداری دنبال می کند

نشست بررسی مشکلات اصناف شهرستان رودسر برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/10 21:14 بازدید: 68

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر عصر امروز در نشست بررسی مشکلات اصناف این شهرستان که با حضور روسای اتحادیه های صنفی برگزار شد گفت : اصناف همواره نقش موثری در پیشبرد اهداف شهرستان داشته و همیشه در همه امور مهم پیشقدم می باشند .
وی خاطر نشان کرد : حفظ امنیت و ثبات بازار و تعامل با سازمانها و نهادها در راستای تحقق اهداف نظام از سیاست های مالی است که فرمانداری دنبال می کند .
اسمعیل پور در ادامه به فعالیت فروشگاههای زنجیره ای در سطح شهرستان اشاره کرد و افزود : فروشگاههای زنجیره ای اگر بخواهند خارج از ضوابط و نظام بازار فعالیت کنند نه تنها کمکی به توسعه شبکه اقتصادی نمی کنند بلکه آن را مختل می سازند .
نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر بر بردن رونق تولید به سمت اصناف تاکید و تصریح کرد: باید از ظرفیت اصناف در بخش تولید استفاده نمود تا شاهد رونق در بازار باشیم.
فرماندار شهرستان رودسر در ادامه بر ضرورت معرفی محصولات کشاورزی و تولیدی شهرستان در سطح کشور تاکید کرد و گفت : با توجه به اقتصاد منطقه ، ایجاد صنایع بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی و تولیدی نقش بسیار موثری در معرفی و برند سازی این محصولات در سطح کشور ایفا می کند که در این راه بازار می تواند حضور فعالی داشته باشد .
وی از روسای اتحادیه های صنفی خواست تا با ارائه طرح و برنامه های پیشنهادی راهکارهای کمک به بازار را ارائه نمایند .
در ادامه این نشست اعضای حاضر در خصوص برخی از مشکلات اصناف در سطح شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند .

دولت و ملت همدلی و همزبانی