یکشنبه 17 آذر 1398

رئیس دانشگاه گیلان گفت: کمبود فضای آموزشی مهمترین مشکل این دانشکده است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/08/11 10:50 بازدید: 86

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ احمد رضی در نشست بررسی مشکلات دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان در واجارگاه با بیان اینکه هم اکنون  در دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان ۷۳۰دانشجو در حال تحصیل هستند اظهار داشت: این تعداد دانشجوها در ۴رشته عمران، الکترونیک، مهندسی صنایع و علوم مهندسی در حال تحصیل هستند.

وی توسعه فیزیکی فضای آموزشی دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان را مهم ارزیابی کرد و افزود: این دانشکده از ظرفیت های خوبی از جهت علمی و آموزشی برخوردار است که باید با ایجاد زیرساخت های لازم در جهت تقویت آن تلاش کنیم.

حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر هم در این نشست گفت: وجود دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان در واجارگاه رودسر فرصتی مناسب جهت ارتقای سطح علمی منطقه بوده از این رو در جهت رفع مشکلات این دانشکده اقدامات لازم با اخذ تصمیمات مناسب به زودی انجام می شود.

اسدالله عباسی نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست گفت: آمادگی لازم برای برطرف نمودن مشکلات دانشکده از سوی مجلس وجود دارد و تلاش میکنیم با استفاده از ظرفیت های کشوری در جهت ارتقا دانشکده از نظر علمی و فضای آموزشی با اختصاص بودجه های لازم مشکلات آن را مرتفع کنیم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی