پنجشنبه 4 بهمن 1397

سرپرست فرمانداری رودسر از چند پروژه بخش کلاچای بازدید کرد .

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/19 11:49 بازدید: 146

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر  ؛ علی وارسته بهدانی سرپرست فرمانداری رودسر بهمراه بخشدار کلاچای از طرح بوم گردی در روستای بندبن واجارگاه بازدید نمود.

علی وارسته به تسریع بخشی در ارایه طرح به دستگاههای مربوطه و جمع بندی طرح های گردشگری باتوجه به شاخص های بوم گردی و ارتقا صنعت توریسم در منطقه و همچنین ماندگاری گردشگر تاکید کرد .

این طرح در حاشیه آب بندان موجود در آن روستا در فازهای مختلف گردشگری ؛تفریحی و ورزشی اجرایی می شود

در ادامه سرپرست فرمانداری رودسر از وضعیت احداث ساختمان دهیاری فشکل پشته در واجارگاه بازدید نمود .

این دهیاری در مساحت ۱۵۰ متر مربع و با اعتبار ۱۴میلیارد ریالی از محل دفتر روستایی استانداری و محل درآمدهای دهیاری و مردمی در حال ساخت است  و شامل دو بخش دهیاری و کتابخانه روستا است

سرپرست فرماندار رودسر در ادامه بازدید ها از وضعیت جاده در حال بهسازی و تعریض روستای فشکل پشته به جورسرا در واجارگاه دیدن نمود .

به گفته پیمانکار پروژه این مسیر در حدود ۲۰ روز است که آغاز به کار کرده است و در متراژ ۱۷۰۰ متر تعریض، بهسازی و شن ریزی خواهد شد تا مورد استفاده ۲۰ خانوار از ساکنین روستای جورسرا و همچنین ساکنین روستای فشکل پشته قرار گیرد .

سرپرست فرمانداری رودسر همچنین از وضعیت پل تخریب شده گزارفرود کلاچای نیز بازدید نمود. در این بازدید وضعیت ساخت پل جدید مورد بررسی قرار گرفت و مردم نیز موارد و نظرات خود را پیرامون ساخت پل جدید و علت دیرکرد در ساخت مطرح نمودند .

سرپرست فرمانداری رودسر از رییس بنیاد مسکن خواست تا نسبت به پیگیری و ساخت این پل اهتمام ویژه ای داشته باشند و نسبت به برگزاری جلسه پیرامون رفع موانع و مشکلات پیشبرد کار با پیمانکار پروژه اقدام شود .

دولت و ملت همدلی و همزبانی