پنجشنبه 4 بهمن 1397

فرماندار رودسر : پیمانکار باید در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به تحویل پل به مردم عروس محله اقدام نماید

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/19 12:12 بازدید: 154

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ پس از بازدید میدانی سرپرست فرمانداری رودسر از وضعیت پل عروس محله در بخش مرکزی  جلسه با همین موضوع با بخشدار و پیمانکار اجرای پروژه برگزار شد .

وارسته در این جلسه با تاکید بر تسریع بخشی به اتمام پروژه افزود : مدیران شهرستلنی برای اتمام پروژه های نیمه کاره و وعده داده شده به مردم باید بیشتر پیگیر باشند .

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه پل عروس محله باید زودتر از این به پایان می رسید افزود : کوتاهی در اتمام پروژه فوق مشهود است و پیمانکار باید در کوتاهترین زمان ممکن با در نطر گرفتن موارد کارشناسی نسبت به تحویل پل به مردم روستای عروس محله اقدام نماید

وی اظهار کرد : تمام تلاش مدیران باید کسب رضایت مردم باشد و اگر نارضایتی ای وجود داشته باشد قطعا مدیران نتوانسته اند وظیفه شان را بدرستی انجام دهند و باید پاسخگو باشیم .

وارسته با بیان این مطلب که مردم بهترین قضاوت کننده هستند عنوان کرد : حتی المقدور نباید در اجرای پروژه ها به مردم وعده دهیم و بجای وعده دادن باید تمام تلاشمان را به کار بندیم تا اگر وظیفه ای بدوش ما گذاشته اند در هر زمینه ای در کوتاهترین زمان با در نظر گرفتن موارد کارشناسی و همچنین نگاه منتطر مردم آن را به بهترین نحو اجرا و به پایان برسانیم 

دولت و ملت همدلی و همزبانی