سه شنبه 28 اسفند 1397

سرپرست فرمانداری رودسر : طرح های سلامت دریا با پیوست فرهنگی کامل می شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/20 07:56 بازدید: 149

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ علی وارسته بهدانی سرپرست فرمانداری رودسر در نشست ستاد ساماندهی سواحل شهرستان رودسر طرحهای سلامت دریا را بدون پیوست و رویکرد فرهنگی کارا ندانست و گفت : پرداختن به ایجاد زیر ساختهای سواحل بدون رویکرد فرهنگی تأثیر گذاری چندانی ندارد و معتقدم در بحث سلامت دریا به طور توامان و همزمان به هر دو موضوع پرداخته شود .

وارسته بهدانی با بیان اینکه ایام تابستان فرصت مغتنمی است تا میهمانان و مسافران تابستانی از مواهب و جاذبه های طبیعی شهرستان (موهبت عظیم دریا) بهره مند شود اظهار کرد : طبیعتا باید در این زمینه علاوه بر زیرساخت های مناسب در حوزه سواحل برای ایجاد نشاط و شادابی مردم هم اقدامات مناسبی انجام دهیم که بخش فرهنگی از مهمترین آنها است .

وی در بخش دیگری از سخنان خود روند ایجاد طرح سالامت دریا در سواحل رودسر را مطلوب ندانست و بر ضرورت شتاب بخشی در فرآیند ایجاد زیرساختهای سواحل از سوی شهرداری تأکید کرد .

وی بر ضرورت استقرار ناجیان غریق در مناطق پرخطر و حادثه خیز ، آموزش ناجیان غریق قبل از شروع طرح ها و مشارکت دهیان و شوراها در راه اندازی طرح های سلامت دریا تأکید کرد .

سرپرست فدمانداری رودسر همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از انباشت ، تجمع و پراکنندگی زباله در محور اصلی راه ارتباطی شهرستان گلایه کرد و گفت : این شرایط به هیچ عنوان توجیه پذیر نیست و باید مسئولین محلی تلاش کنند این وضعیت ساماندهی شود .

گالری عکس مرتبط جلسه سلامت دریا
دولت و ملت همدلی و همزبانی