یکشنبه 27 مرداد 1398

تا 40 روز آینده تمامی مکاتبات اداری در شهرستان رودسر به صورت الکترونیک انجام خواهد شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/03/20 14:16 ویرایش : ‎1398/03/21 09:48 بازدید: 148

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر روز دوشنبه در نشست هم اندیشی مدیران اجرایی شهرستان رودسر که با محوریت فناوری اطلاعات در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد بر ضرورت انجام مکاتبات اداری بصورت الکترونیک تاکید کرد و گفت : تا 40 روز آینده تمامی زیرساخت ها برای مکاتبات اداری در این شهرستان به صورت الکترونیک انجام خواهد شد .
وی با بیان اینکه بعد از این موعد هیچگونه مکاتبات اداری به صورت نوشتاری قابل پذیرش نیست از دستگاههای اجرایی شهرستان خواست ساز و کارهای لازم را برای تحقق این امر فراهم کنند .
فرماندار شهرستان رودسر رودسر اجرای این فرآیند را در کاهش استفاده از مصرف کاغذ در مکاتبات اداری از محاسن مهم این طرح برشمرد و تصریح کرد : دستگاههایی که نمی توانند یا قادر نیستند اجرای این طرح را بصورت الکترونیک اجرایی کنند باید دلایل مستندی ارائه دهند .
وی با اشاره به وجود تحریم ها علیه نظام جمهوری اسلامی بویژه در مسئله کمبود کاغذ در فرآیند مکاتبات اداری اظهار کرد : در شرایط کنونی بهترین راه برای رفع این مشکل بهره گیری از ظرفیت عظیم دولت الکترونیک است که علاوه بر سهولت در فرآیند کار می تواند به کاهش مصرف استفاده از کاغذ کمک شایانی نماید .

دولت و ملت همدلی و همزبانی