دوشنبه 31 تیر 1398

نشست ستاد سلامت دریای شهرستان رودسر برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/03/25 13:27 ویرایش : ‎1398/03/25 13:29 بازدید: 106

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ حسین اسمعیل پور فرماندار رودسر روز جمعه در نشست ستاد سلامت دریای این شهرستان گفت : مواهب و جاذبه های طبیعی شهرستان بویژه ساحل زیبای دریا در این شهرستان فرصت مغتنمی است تا با فراهم نمودن زیرساخت های مناسب زمینه حضور گردشگران و مسافران را در این شهرستان فراهم نمائیم .
وی خاطر نشان کرد : پرداختن به ایجاد زیرساختهای سواحل بدون رویکرد فرهنگی تاثیر چندانی در جذب گردشگر نخواهد داشت افزود : در بحث ساماندهی سواحل پرداختن به مقوله فرهنگ امری بسیار مهم بشمار می رود که همه دستگاهای ذیربط باید در این خصوص اهتمام ویژه ای داشته باشند .
فرماندار رودسر از همه شهرداران و دهیاران ساحلی شهرستان خواست تا نسبت به نصب علائم هشدار دهنده در کنار ساحل اقدام نموده و برای محدوده طرح های سالمسازی دریا امکانات رفاهی را تا حد امکان فراهم نمایند .
حسین اسمعیل پور فرماندار رودسر در ادامه تصریح کرد : افزایش امکانات خدماتی در سواحل ، زیباسازی ورودی سواحل ، ساماندهی تابلوهای شناسایی مسیر در امتداد سواحل در جذب مسافر و گردشگر نقش بسیار موثری ایفاء می کند .
وی از تمامی دستگاههای مرتبط خواست تا واحدهای صنفی در کنار ساحل را بطور قانونی ساماندهی نمایند تا سلامت مردم و گردشگران به مخاطره نیفتد .
فرماندار رودسر خاطر نشان کرد : از ظرفیت بخش خصوصی در حوزه ساماندهی سواحل باید نهایت استفاده را نمود و با فراهم کردن زیرساختهای مناسب زمینه حضور سرمایه گزاران در این بخش را فراهم نمائیم .

گالری عکس مرتبط نشست سلامت دریا
دولت و ملت همدلی و همزبانی